Livetulokset Jalkapallo LePa O35 - Ponnistus Lopputulokset 2023
» Suomi » Finland Cup » 1. kierros » LePa O35 - Ponnistus
Mitä löydät tältä sivulta?

Livetulokset jalkapallo näyttää uusinnat ja kohokohdat LePa O35 - Ponnistus (1:4) Finland Cup. Tulet yllättymään...

LePa O35
  Tapahtumat
Ponnistus
  Suomi ≫ Finland Cup
1. kierros
Su 19/2 13:00
Su 19/02
TPV II
2 : 3
Haka Juniorit
Fr 24/2 20:00
Fr 24/02
Kontu / TDJ
0:21
EsPa
Fr 24/2 20:30
Fr 24/02
KPS
1 : 4
APV
Sa 25/2 16:00
Sa 25/02
Huima
2 : 2
NiemU
Sa 25/2 18:00
Sa 25/02
Åland
0 : 0
TPK
Sa 25/2 18:00
Sa 25/02
Soho Jyväskylä
1 : 6
Kypärämäki Rangers
Sa 25/2 19:00
Sa 25/02
LPS II
2:10
HooGee
Sa 25/2 19:00
Sa 25/02
ToTe / Taiskin Tykit
2 : 2
ToTe / Legends
Su 26/2 13:00
Su 26/02
Jalas
2 : 4
KOMU
Su 26/2 13:15
Su 26/02
SCJ
2 : 4
HauPa
Su 26/2 20:00
Su 26/02
LaPa
0 : 6
Union Plaani
We 1/3 20:15
We 01/03
PETO
1 : 2
Gnistan/Ogeli
Fr 3/3 20:00
Fr 03/03
SaPa
0 : 5
MPS
0 - 1
03'
0 - 2
22'
0 - 3
37'
0 - 4
43'
0 - 5
67'
  • 43
    Vaaralliset hyökkäykset
    77
  • 05
    Laukauksia yhteensä
    16
  • 02
    Kulmat
    03
  • Sa 4/3 12:00
    Sa 04/03
    NJS III
    0 : 2
    TuPS
    Sa 4/3 14:00
    Sa 04/03
    TuRaKe
    3 : 1
    SalPa II
    Sa 4/3 15:15
    Sa 04/03
    TuPS O35
    0 : 3
    ToBK
    Sa 4/3 15:30
    Sa 04/03
    KyPS
    0:12
    ÅCF
    Sa 4/3 16:15
    Sa 04/03
    KuuLa II
    0 : 3
    ÅIFK
    Sa 4/3 17:00
    Sa 04/03
    Kilo IF
    1 : 2
    POHU
    Sa 4/3 20:15
    Sa 04/03
    Viikingit
    0 : 4
    VJS II
    Sa 4/3 20:30
    Sa 04/03
    HyMy
    0:13
    Kiisto
    Su 5/3 11:20
    Su 05/03
    HAlku II
    0 : 7
    NuPS II
    Su 5/3 13:45
    Su 05/03
    KarPo
    0 : 2
    LAUTP
    Su 5/3 15:30
    Su 05/03
    Villisiat
    0 : 7
    Kuusysi
    Su 5/3 16:30
    Su 05/03
    ACE II
    4 : 1
    JanPa
    We 8/3 19:00
    We 08/03
    RiPS
    1 : 3
    JäPS II
    Fr 10/3 18:00
    Fr 10/03
    Darra
    0 : 4
    EuPa
    Fr 10/3 18:30
    Fr 10/03
    Liry
    1 : 0
    RPS Lions
    Fr 10/3 20:00
    Fr 10/03
    HPS II
    2 : 3
    GrIFK U23
    Sa 11/3 13:00
    Sa 11/03
    LaPa II
    0 : 7
    PeKa
    Sa 11/3 15:00
    Sa 11/03
    Ares 86
    1 : 6
    HyPS
    Sa 11/3 16:00
    Sa 11/03
    Puleward City
    1 : 3
    KTU
    Sa 11/3 17:00
    Sa 11/03
    ToTe / Tapio
    1:10
    PuiU Helsinki
    Sa 11/3 17:00
    Sa 11/03
    NePa
    0 : 8
    Toejoen Veikot
    Sa 11/3 17:00
    Sa 11/03
    Jäntevä Kotka II
    1:12
    Jäntevä Kotka
    Sa 11/3 17:30
    Sa 11/03
    KelA
    0 : 6
    NuPS
    Sa 11/3 18:30
    Sa 11/03
    SCR
    1 : 2
    BK-46
    Sa 11/3 19:30
    Sa 11/03
    KoPa
    1 : 3
    IPS Edustus
    Su 12/3 13:00
    Su 12/03
    MYPA
    3 : 2
    HaPK
    Veeti Laiho
    24'
    1 - 0
    Jussi-Pekka Rämä
    38'
    2 - 0
    2 - 1
    45'+1
    Kimi Kolsi
    Tommi Roponen
    60'
    3 - 1
    3 - 2
    80'
    Joakim Anttila
  • 54
    Vaaralliset hyökkäykset
    64
  • 10
    Laukauksia yhteensä
    09
  • 06
    Kulmat
    06
  • Su 12/3 14:30
    Su 12/03
    Tarzan
    3 : 1
    SaPa Pieksämäki
    Su 12/3 14:45
    Su 12/03
    Tampere United III
    2 : 2
    NoPS II
    Su 12/3 15:00
    Su 12/03
    LoVe
    1 : 3
    Sporting Kristina
    Su 12/3 16:30
    Su 12/03
    Kumu JT
    2 : 5
    KJP
    Su 12/3 17:00
    Su 12/03
    KonnU
    4 : 3
    OuPa
    Su 12/3 17:00
    Su 12/03
    ToTe
    1 : 0
    Kontu
    23'
    1 - 0
  • 61
    Vaaralliset hyökkäykset
    43
  • 07
    Laukauksia yhteensä
    06
  • 02
    Kulmat
    01
  • Su 12/3 19:00
    Su 12/03
    LTU
    3 : 2
    JyTy Turku
    Su 12/3 19:00
    Su 12/03
    Kirkkonummi III
    3 : 8
    Akilles
    Tu 14/3 20:15
    Tu 14/03
    SJK-j Apollo
    3 : 0
    FC Sääripotku
    We 15/3 19:30
    We 15/03
    P-Iirot II
    4 : 5
    MuSa
    We 15/3 20:00
    We 15/03
    Loviisa
    1 : 2
    Kultsu
    Th 16/3 19:30
    Th 16/03
    Juniori STPS
    1 : 7
    STPS
    Th 16/3 20:00
    Th 16/03
    Qppis
    0 : 4
    PiPS
    Fr 17/3 19:30
    Fr 17/03
    EIF II
    1 : 0
    PaiHa
    Fr 17/3 20:00
    Fr 17/03
    POHU / Simpsons
    0:10
    LPS
    Fr 17/3 20:00
    Fr 17/03
    Arkki
    2 : 5
    Töölön Taisto
    Fr 17/3 20:00
    Fr 17/03
    Chicken Wings
    1 : 0
    Valtti II
    Fr 17/3 20:30
    Fr 17/03
    Ajax Sarkkiranta
    0 : 5
    PonPa
    Sa 18/3 11:00
    Sa 18/03
    Polin Pallo
    4 : 2
    HJK / Kantsu
    Sa 18/3 11:00
    Sa 18/03
    SibboV
    7 : 0
    HAlku
    Sa 18/3 14:30
    Sa 18/03
    Vietfin
    0 : 1
    I-HK
    Sa 18/3 15:00
    Sa 18/03
    PEP
    0 : 3
    SAPA II
    Sa 18/3 15:00
    Sa 18/03
    Ylöjärvi United
    1 : 0
    Pyry
    Sa 18/3 16:00
    Sa 18/03
    TuKV II
    0 : 6
    KaaPo
    Sa 18/3 17:00
    Sa 18/03
    Tavastia
    0 : 0
    LePa II
    Sa 18/3 17:00
    Sa 18/03
    Lähiö
    0 : 8
    LePa
    Sa 18/3 17:00
    Sa 18/03
    JäPS III
    1 : 4
    Kirkkonummi
    Sa 18/3 17:00
    Sa 18/03
    Valtti
    0 : 2
    KoiPS
    Sa 18/3 17:30
    Sa 18/03
    Ulvila
    2 : 1
    VaKP
    Sa 18/3 17:30
    Sa 18/03
    FC Komeetat
    0 : 2
    MP II
    Sa 18/3 18:15
    Sa 18/03
    TPK II
    5 : 1
    FC RP
    Sa 18/3 18:30
    Sa 18/03
    FC Kangasala
    1 : 9
    TPV
    Sa 18/3 19:00
    Sa 18/03
    PK-35 / Äijät
    0 : 3
    ToTe / Keparoi
    Sa 18/3 19:00
    Sa 18/03
    Colo-Colo
    0 : 2
    MPS/Atletico Malmi
    Sa 18/3 19:00
    Sa 18/03
    Savannan Pallo / Savanna
    6 : 0
    MLHF
    Sa 18/3 19:00
    Sa 18/03
    Karhu Futis II
    1 : 4
    Tampere United II
    Sa 18/3 19:00
    Sa 18/03
    KJK
    0 : 5
    PK-37
    Sa 18/3 19:30
    Sa 18/03
    HIK
    0:14
    Inter Turku II
    Sa 18/3 20:15
    Sa 18/03
    Sisu
    6 : 1
    IK Ilmajoki
    Su 19/3 10:00
    Su 19/03
    Tuisku
    5 : 3
    LaVe
    Su 19/3 12:15
    Su 19/03
    Tervarit-j
    7 : 0
    Roi United
    Su 19/3 14:15
    Su 19/03
    OuJK
    1 : 3
    Villan Pojat
    Su 19/3 15:00
    Su 19/03
    ViiPV
    0 : 8
    PiPo 79
    Su 19/3 17:00
    Su 19/03
    CLE
    0 : 3
    HPS
    Su 19/3 17:00
    Su 19/03
    TuPV
    0 : 3
    MaPS II
    Su 19/3 18:00
    Su 19/03
    PoPo
    11:0
    Nastolan Nopsa
    Su 19/3 18:00
    Su 19/03
    Union Plaani II
    0:10
    JaPS O35
    Su 19/3 18:45
    Su 19/03
    Lasten
    6 : 2
    TP 49
    Su 19/3 19:00
    Su 19/03
    POHU / Hurjin
    0 : 2
    PPS / Old Stars
    Su 19/3 20:00
    Su 19/03
    LLuja
    0:12
    ACE
    Su 19/3 20:15
    Su 19/03
    TaPa
    1 : 4
    Loiske
    Mo 20/3 18:00
    Mo 20/03
    LaPo 90
    1 : 2
    ABC
    Mo 20/3 19:00
    Mo 20/03
    LePa O35
    1 : 4
    Ponnistus
    Tu 21/3 18:15
    Tu 21/03
    Kasiysi
    1 : 1
    PPS
    Tu 21/3 19:30
    Tu 21/03
    BK-48
    1 : 4
    SJK-j
    Tu 21/3 20:00
    Tu 21/03
    Sexypöxyt O35
    7 : 0
    Finnkurd
    Tu 21/3 21:00
    Tu 21/03
    EsPa / Renat
    1 : 2
    PPJ / Ruoholahti
    04'
    1 - 0
    1 - 1
    12'
    1 - 2
    82'
  • 36
    Vaaralliset hyökkäykset
    79
  • 12
    Laukauksia yhteensä
    12
  • 01
    Kulmat
    09
  • We 22/3 19:00
    We 22/03
    TPS O35
    16:0
    KaaPS
    We 22/3 20:15 [11m]
    We 22/03
    Espoon Tikka
    5 : 4
    Kurvin Vauhti
    1 - 1
    03'
    Mikko Alamäki
    Erik Matilainen
    04'
    1-1
    4 - 4
    11'
    Abenezer Eloranta
    Joose Soini Elias Kokkonen
    46'
    53'
    Ville Koivunen Arttu Heinonen
    74'
    Hicham Baali Iiro Turkki
    Santeri Kaarnalehto Zakaria Jafari
    79'
    1 - 1
    03'
    Mikko Alamäki
    Erik Matilainen
    04'
    1-1
    4 - 4
    11'
    Abenezer Eloranta
  • 59
    Vaaralliset hyökkäykset
    75
  • 08
    Laukauksia yhteensä
    08
  • 03
    Kulmat
    03
  • Th 23/3 20:00
    Th 23/03
    EBK
    2 : 1
    HIFK 2
    0 - 1
    12'
    Said Mijoc (11m)
    Aleksi Hietanen
    14'
    1 - 1
    Kalle Koskela
    89'
    2 - 1
  • 102
    Vaaralliset hyökkäykset
    49
  • 12
    Laukauksia yhteensä
    05
  • 10
    Kulmat
    02
  • Th 23/3 20:15
    Th 23/03
    TuNL
    1 : 0
    Torre Calcio
    Matias Kanniainen
    02'
    1 - 0
  • 45
    Vaaralliset hyökkäykset
    97
  • 09
    Laukauksia yhteensä
    17
  • 05
    Kulmat
    04
  • Fr 24/3 20:00
    Fr 24/03
    Nikinmäki United
    1 : 4
    Hieho
    Fr 24/3 20:00
    Fr 24/03
    Germania
    0 : 2
    SUMU / SOB
    0 - 1
    32'
    Kevin Nkiwabonga
    0 - 2
    57'
    Albinot Bekaj
  • 28
    Vaaralliset hyökkäykset
    62
  • 05
    Laukauksia yhteensä
    19
  • 03
    Kulmat
    05
  • Fr 24/3 20:00
    Fr 24/03
    PK-35 Vantaa II
    1 : 3
    LJS
    Sa 12:00
    Sa 12:00
    JäPS / United
    0 : 3
    AskU
    Sa 13:45
    Sa 13:45
    KemPa
    12:0
    Ylivieska II
    Sa 14:00
    Sa 14:00
    HaPo
    1:10
    NoPS
    Sa 14:00
    Sa 14:00
    Eurajoki
    2 : 5
    PP-70
    Sa 14:00
    Sa 14:00
    AFC Keltik
    2 : 2
    KeuPa
    Sa 15:00
    Sa 15:00
    ToU
    1 : 2
    KaPa Kajaani
    Sa 16:00
    Sa 16:00
    LoPS
    0 : 6
    VG-62
    Sa 17:00
    Sa 17:00
    Pehmeet ja Märät
    1 : 5
    PPJ / Lauttasaari
    Sa 17:00
    Sa 17:00
    TuWe
    1 : 1
    MaPS
    Sa 17:00
    Sa 17:00
    Eurajoki II
    0 : 3
    LeKi-Futis
    Sa 17:15
    Sa 17:15
    Fish United
    10:0
    Apassit
    Sa 18:45
    Sa 18:45
    Ilves IV
    4 : 1
    Tervakosken Pato
    Sa 18:45
    Sa 18:45
    PetPet
    0 : 5
    LehPa
    Sa 19:00
    Sa 19:00
    Spital
    1 : 2
    Töölön Vesa
    Sa 19:00
    Sa 19:00
    HeMan
    0 : 7
    Ponnistajat
    Sa 19:00
    Sa 19:00
    Samba
    0 : 3
    Dons
    Su 17:00
    Su 17:00
    Ponnistus II
    1 : 2
    Parseh
    Su 19:00
    Su 19:00
    LPS / 7
    1 : 1
    KaPy
    Su 19:00
    Su 19:00
    Yllätys
    1 : 2
    MiPK
    Mo 20:10
    Mo 20:10
    Gnistan O35
    0 : 5
    VJS

    Livetulokset Jalkapallo LePa O35 - Ponnistus lopputulokset. Mistä katsoa kohokohdat ilmaiseksi?

    Livetulokset jalkapallo näyttää uusinnat ja kohokohdat LePa O35 - Ponnistus (1:4) Finland Cup. Tulet yllättymään...

    Toimitus     Meistä    Käyttöehdot     Ota yhteyttä